•• What You Want?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•• What You Want?

Human life is just a means to an end. Our means, to our end.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Dance with me tonight
Are you ready?!
----------------------------
A bál napja;; 2013. 02. 02.
Bla-bla-bla
Legutóbbi témák
» Gang Wars
Frederick McCourtney EmptyKedd Dec. 03, 2013 6:39 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Frederick McCourtney EmptyHétf. Nov. 04, 2013 11:34 pm by Vendég

» Sanctuary
Frederick McCourtney EmptyVas. Okt. 20, 2013 6:32 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Frederick McCourtney EmptyVas. Okt. 20, 2013 6:30 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Frederick McCourtney EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:10 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy - új elérhetőség
Frederick McCourtney EmptyPént. Szept. 06, 2013 10:06 am by Vendég

» Lovebites
Frederick McCourtney EmptyPént. Aug. 30, 2013 11:52 am by Caroline Forbes

» Warm Bodies
Frederick McCourtney EmptyPént. Aug. 16, 2013 12:42 am by Vendég

» Teen Wolf
Frederick McCourtney EmptyKedd Júl. 30, 2013 1:37 am by Bonnie Bennett

» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Frederick McCourtney EmptySzomb. Jún. 29, 2013 9:01 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Vas. Okt. 28, 2012 3:23 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 28 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Zarosz

Jelenleg összesen 793 hozzászólás olvasható. in 377 subjects
What you want?
A fórum létrejöttét köszönjétek a staff tagoknak, akik nem keveset ügyeskedtek, hogy még élvezetesebbé tegyék a játékot nektek --- munkánkat tiszteljétek, s becsüljétek meg. A történetben, s egyes leírásokban Inessa segédkezett. A designe java, a kódok egy része Caroline érdeme. A fejléc, az oldalon található képek, és kódjuk Niklaus-t illetik.
::A kezdetek kezdete:: 2012. 10. 26.
Affiliates
Twilight after dark

Glee

Frederick McCourtney Bannerzl


Megosztás
 

 Frederick McCourtney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
My name is
Vendég

And I'm a
Vendég

Anonymous

What you want?
The choice is yours.


Frederick McCourtney Empty
TémanyitásTárgy: Frederick McCourtney   Frederick McCourtney EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 12:23 am


The Vampire Hunter

[color=#FAF6F6]|Frederick McCourtney |Fred,Freddie,Frederick | |

| Vadász|




Szülők: Apa:Ted McCourtney, jó a kapcsolatunk, ha baj van összetartunk.
Anya: Sweet Heller, hát mit is mondhatnék? Hát persze, hogy jó a kapcsolatunk, szeretem is nagyon, és sajnáltam, hogy elkellet mennem, de hát ez van.

Testvér(ek): -






Személyiség: Általában tisztában vagyok magammal, a gondolataimmal, az érzéseimmel. Oh, azok az érzések... Nem nehéz tisztában lenni velük, hiszen nincsenek. Korábban voltak, és melléfogtam velük. Rám járt a rúd, amikor engedtem, hogy a szívem diktálja a tempót az agyam helyett, és elszúrtam... dolgokat. Olyan dolgokat, amiket szívesen visszacsinálnék, de képtelen vagyok rá. A természetfeletti világban élek, mégsem tehetek semmit a halál ellen. De nem vagyok mindenható, elfogadhatom a dolgokat, változtatni nem tudok rajtuk. Annyit tehetek, hogy jobbá teszem a világot azáltal, hogy én magam osztok halált. Talán kegyetlennek kéne éreznem magam, kicsit talán képmutatónak. De nem érzek így, jónak érzem magamat, mert azzal, hogy gonosz lényeket ölök, és apró Istent játszom, emberek életét mentem meg. Ettől érzem magam teljesnek, ezért élek, ez folyik az ereimbe. Hogy harcoljak azokért, akik nem tudják megvédeni magukat. De kicsit határolódjunk el a munkámtól... Oké, az előbb lódítottam egy nagyot. Vannak érzelmeim, habár elég kevés. Nagyjából harag, keserűség és fájdalom tölti ki repedt szívemet. Ezért is élvezem annyira, amikor karót döfhetek egy agyaras szívébe. Úgy érzem, minden egyes elkövetett gyilkossággal visszaadok valamit abból a fájdalomból, amit kaptam. Ha úgy tetszik, rajtuk vezetem le az agressziómat, de ez így elég csúnya megfogalmazás. De voltak korábban érzelmeim, mint említettem... Kétszer is, igen. De mindkét hölgy másik utat választott, én pedig koppantam. Mégpedig nagyot. Azóta zártam el mindent magamban, hat ládába, tizenkét lakat alá, hogy soha, senki ne legyen képes feltörni azt, ami a legalsóban van. Nem akarok újra ilyet érezni, meggyengít, holott erősnek kell lennem. Ezekben a nehéz időkben még inkább, amikor a vérfarkasok és vámpírok furcsa keverékei, a hibridek ölik az embereket, hol gazdájuk parancsára, hol a saját örömükre. Undorító népség...

Kinézet: Kezdjük a látható dolgokkal, azok nem olyan bonyolultak. Sötétbarna, csaknem fekete hajam van, kék szemekkel. A hölgyek manapság ezekért a tulajdonságokért vannak oda, bár engem ez annyira nem érdekel. A munkámnak élek, nem a nőknek. Elég magas vagyok, ami szintén egy jó pont. A testem a hivatásomból kifolyólag izmos, edzett. Nem úgy nézek ki, mint a mai "sportolók" nagy része, mint a pankrátorok, akik színészkednek a ringben, borotválják a lábukat és a hónaljukat, valamint szteroidokkal pumpálják fel az izmaikat.Az izmaim mind egy szálig természetesek, én magam ijednék meg, ha nem lennének azok. De az öltözködésem? Hmm.. azt hiszem, változó. Mindig a célponttal egyező ruhákat hordok, ez már lehet egy közös pont, ami a barátsághoz vezet. Barátságot értsd, mint a bennem való bízást, ami karó általi halált von maga után. De nekem is van ám stílusom, imádom a bőrdzsekiket, a fekete ingeket, az első három gomb nyitottan. Általában farmert hordok, sötét színekben, néha szaggatottat. És természetesen fehérneműt is hordok, alsónadrágot, hidegebb napokon trikót húzok a pólóm vagy ingem alá, hogy meg ne fázzak. Akkor aztán nem tudok dolgozni, és több vérszívó járkál majd a világon. Az én dolgom pedig az, hogy megvédjem tőlük az embereket. Hmm, mi van még? Ja, zoknit is viselek, valamint cipőt. Ez szintén az adott stílustól függ. Néha bakancsot húzok.







Az ágyamon fetrengek, kezemben a telefonom. A híváslistám körülbelül... egy számot tesz ki, de azt rengetegszer hívtam az elmúlt négy órában. Merre lehet? Igaz, már előtte is furcsán viselkedett, de én mégis aggódom érte. Mi van, ha valaki a múltamból ráakadt, és megölte? Ha egy vámpír kapta el, akinek megöltem a barátját, barátnőjét, testvérét, bármijét? Mi van, ha miattam esett baja? Azt sosem tudnám megbocsátani... hogy nem tudtam megvédeni őt mindentől, holott ezt akartam. Védelmezni akartam, megóvni őt a világ sötét oldalától, a vérengző fenevadaktól, akik az utcákon sétálnak a napvédő gyűrűikben, és minden mellettük elhaladó nyaki artériáját lesik, hogy melyik csábítóbb. Már a puszta gondolatra is elöntötte a fejemet a vörös köd, és ha nem aggódtam volna annyira Ashley-ért, azonnal elindultam volna leszedni néhány vámpírt. De előbb biztosra kell mennem, meg kell találnom őt. Még egyszer utoljára próbáltam hívni, de csak csörgött, és csörgött... És semmi válasz. Gyorsan felpattantam, és a dzsekimet felkapva indultam el Ashley lakása felé. Eddig még nem kerestem fel őt, mert nem akartam, hogy egy pszichopatának nézzen, akinek ez a kapcsolat mindent jelent. Bár tény, hogy elég sokat jelent, de én csak... én csak aggódom. Azért még egy karót is eltettem az alap három mellé, biztos, ami biztos. Elvégre Ashleyről van szó, bármit megteszek azért, hogy biztonságban legyen.
Szinte lerohantam a lakásomból a parkolóba, és bevágódtam a kocsimba. Most nincs időm gyalogolni, vagy futni, minél előbb oda akarok érni. Ahogy kitolattam, a szemem előtt rosszabbnál rosszabb dolgok játszódtak le. Mi van, ha már késő? Ha a lakásába érve a kihűlt, halott testét találom majd? Vértócsákat mindenütt? Esetleg testrészeket? Nem akartam ilyenekre gondolni, de a tudatalattim minden eshetőséget lejátszott a szemem előtt. Mi van, ha meg is erőszakolták? Vagy ami még rosszabb, megkínozták, aztán átváltoztatták? Átformálták a maguk képére, és egy vérszívó gyilkost csinálnak belőle? Képes lennék végezni vele? Nem, nem hiszem… De ezzel több ember életét veszélyeztetném. De nem, akkor sem menne. Ash… Ash nagyon fontos nekem, ő a második komolyabb kapcsolatom, az első csúnya véget ért. Akkorát koppantam, hogy még a Pokol is beleremegett. És ha most őt is elveszítem? Azt nem élném túl. Ha miattam baja esik, meg kell büntetnem magamat. De a halál túl kegyes lenne, amiért egy ilyen gyönyörű és tiszta lányt veszélybe sodortam. Talán vámpírrá kéne válnom… Hogy egy örökkévalóságig gyűlöljem magamat, aztán végül öngyilkos legyek. Igen, ez jól hangzik. Tökéletes büntetés.
Farolva parkoltam le Ashley lakása előtt, és ismét csak rohanva tettem meg az utat a liftig, majd az emelettől az ajtajáig. Kopogni kezdtem, majd megpróbáltam kinyitni, de zárva volt. Kicsit erősebben toltam, hátha be van szorulva, de nem. Kulcsra volt zárva. Körbenéztem a folyosón, hogy van-e valaki, aki észreveheti, mit is csinálok, majd miután a terep tiszta volt, egy jól irányzott rúgással betörtem az ajtót. Gyorsan beléptem, és a helyére tettem a kiszakadt fadarabot, majd egy székkel eltorlaszoltam, hogy ne tűnjön fel senkinek. Majd később az ablakon át távozhatom, mintha csak egy egyéjszakás kalandról lépnék meg.
Először a nappaliba mentem, dulakodásnak semmi nyoma, vért sem látok. Minden egyes szobát átvizsgáltam, még a szekrényekbe is benéztem. Tudtam, hogy a bugyuta vámpírok oda szokták elrejteni a kiszívott hullákat. A szívem folyamatosan, eszeveszett tempóban dobogott, a tenyerem és a homlokom izzadt, a gyomrom föl-le ugrált. Minden porcikámat felkészítettem arra, hogy esetlegesen megtalálhatom a barátnőm hulláját. Hogy milyen állapotban, abba inkább nem gondoltam bele.
De semmi. Az egész lakás tiszta volt. Az egyetlen nyom, amit találtam, az a hálóban volt, a párnán feküdt. Egyetlen cetli. Talán az elrablóitól? Kezembe vettem, és azonnal felismertem rajta Ashley kézírását.
" Kedves Fred! Nagyon sajnálom, amit teszek, de nem tudok tovább maradni. Nem tudom elmagyarázni, de jobb neked nélkülem. Velem van baj, nem veled. "
Velem van baj, nem veled? Egek ura, hát megint megtörténik… Darabokra téptem a kis papírt, eldobtam a kezemből, majd az ablakon át távoztam, ahogy azt eredetileg terveztem. Ahogy lemásztam a tűzlétrán, a szememből kibukott egy könnycsepp, amit azonnal le is töröltem. Ennél én erősebb vagyok.







Vissza az elejére Go down
My name is
Caroline Forbes

And I'm a
What you want?

•• Staff Admin

Caroline Forbes

What you want?
The choice is yours.

▌Ava : Candice Accola ×
▌Hozzászólások száma : 62
▌Csatlakozás : 2013. Feb. 07.
▌Kor : 28
▌Tartózkodási hely : Mystic Falls ×

Frederick McCourtney Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frederick McCourtney   Frederick McCourtney EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 3:22 am

Üdvüzlünk az oldalon, Fred! Very Happy

Nagyon tetszett a karakterlapod, összetett, összetört, mégis erős vagy, ami tiszteletreméltó. Mystic Falls vámpírjai rettegjenek, úgy érzem, te olyan vadász vagy, aki nem húzza az időt, ha valakit le kell szúrnia. Rolling Eyes
Összességében minden rendben volt, szóval ment avit, színt és titulust foglalni, mert;;

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Frederick McCourtney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
•• What You Want? :: »Characters and creation} :: Elbírálásra várók-