•• What You Want?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•• What You Want?

Human life is just a means to an end. Our means, to our end.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Dance with me tonight
Are you ready?!
----------------------------
A bál napja;; 2013. 02. 02.
Bla-bla-bla
Legutóbbi témák
» Gang Wars
Angelus Delano EmptyKedd Dec. 03, 2013 6:39 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Angelus Delano EmptyHétf. Nov. 04, 2013 11:34 pm by Vendég

» Sanctuary
Angelus Delano EmptyVas. Okt. 20, 2013 6:32 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Angelus Delano EmptyVas. Okt. 20, 2013 6:30 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Angelus Delano EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:10 am by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy - új elérhetőség
Angelus Delano EmptyPént. Szept. 06, 2013 10:06 am by Vendég

» Lovebites
Angelus Delano EmptyPént. Aug. 30, 2013 11:52 am by Caroline Forbes

» Warm Bodies
Angelus Delano EmptyPént. Aug. 16, 2013 12:42 am by Vendég

» Teen Wolf
Angelus Delano EmptyKedd Júl. 30, 2013 1:37 am by Bonnie Bennett

» Got a Secret can you keep it? ... | Pretty Little Liars RPG
Angelus Delano EmptySzomb. Jún. 29, 2013 9:01 pm by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Vas. Okt. 28, 2012 3:23 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 28 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Zarosz

Jelenleg összesen 793 hozzászólás olvasható. in 377 subjects
What you want?
A fórum létrejöttét köszönjétek a staff tagoknak, akik nem keveset ügyeskedtek, hogy még élvezetesebbé tegyék a játékot nektek --- munkánkat tiszteljétek, s becsüljétek meg. A történetben, s egyes leírásokban Inessa segédkezett. A designe java, a kódok egy része Caroline érdeme. A fejléc, az oldalon található képek, és kódjuk Niklaus-t illetik.
::A kezdetek kezdete:: 2012. 10. 26.
Affiliates
Twilight after dark

Glee

Angelus Delano Bannerzl


Megosztás
 

 Angelus Delano

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
My name is
Angelus Delano

And I'm a

Angelus Delano

What you want?
The choice is yours.

▌Ava : David Boreneaz
▌Hozzászólások száma : 1
▌Csatlakozás : 2013. Mar. 27.
▌Tartózkodási hely : Mystic Falls sikátorai

Angelus Delano Empty
TémanyitásTárgy: Angelus Delano   Angelus Delano EmptySzer. Márc. 27, 2013 6:41 am

ANGELUS DELANO


Személyiség: Az ördög maga, talán így jellemezhetném a leginkább önmagamat. Életem kezdetétől fogva soha sem kényszerültem jó tettekre, soha sem segítettem másoknak, soha sem a fény vezérelt. Gonosz vagyok, rettentő gonosz, bevallom, hiszen nincs mit tagadnom, aki ismer az sem vélekedik másképp. Egyáltalán nem bizonygatom senkinek sem, hogy nem egy üres, mély, és sötét porhüvely vagyok csupán, hanem érző lélek. Mert, mit is nevezhetünk léleknek az én esetemben? Nem vagyok sem segítőkész, sem szeretetteljes, emberi pedig végképp nem! Vámpírrá válásom után egyből rádöbbentem: alapvetően vérszívónak kellett volna születnem, nem holmi emberi fattyúnak, akik megvédeni sem képesek saját magukat, hiába a sok rémunalmas világmegmentő gondolat.. Viszont azt, hogy érzelmeim egyáltalán nincsenek, halkan megcáfolnám. Bár, csupán egyetlen egy ember jelent meg életem során, aki elő tudta hozni belőlem azt a cseppnyi, megmaradt emberi érzést, amelyet úgy neveznek: szerelem. Tagadom, amennyire tudom, nem eshet folt hírnevemen, mely egyszerre fenyegető, és tiszteletet kiváltó a fajom esetében.
Kinézet: Sötétségem nem leplezendő. Hófehér arcomat sötét, itt-ott göndörödő hajfürtök keretezik, és ugyanolyan mélységes sötétséggel vállalnak szerepet szemöldökeim alatt megbújó, enyhén mandulavágású szemeim. Bennük a fény gyakran csillan meg, főként vadászás közben, vagy a préda kiszemelésében, de ez nem egyenértékű azzal, amit a számomra fontos leány puszta léte nyújt. Magas termet, széles vállak, és mellkas, domborodó izmok, melyeket legtöbbször fekete öltözékbe bújtatok. Ruházatommal sugallom, hogy az éjszaka gyermeke vagyok, az a teremtmény, aki vérre, és hatalomra szomjazik, és kész ezért bármit megtenni. Ha kérnének sem öltenék magamra színes bohócruhát, maradok a megszokott majdhogynem térdig érő fekete bőrkabátomnál, a fekete ingemnél, melyen mindig begombolatlanul hagyok pár gombot, a feszes, de nem homokosnak mutató nadrágomnál, és a feketére boxolt, régies cipőimnél.

Az ördög nem alszik, legalábbis nem akárkivel.

30. (501.). VÁMPÍR. DAVID BOREANAZ. MYSTIC FALLS, 1500-AS ÉVEK


Az 1500-as években születtem Spanyolország egykori területén, a híres-neves Delano família elsőszülött fiaként. Családomra nem is pazarolnék sem több szót, sem időt, hiszen soha sem voltunk igazi meghitt, idillikus családi viszonyban, mint azt sokan képzelték. Amint elértem tizenéves korom, nagybátyámhoz költöztem (vagy költöztettek?), és egy teljesen új élet nyílt meg előttem.

Dina. 19. több, mint 5 éve. Bianca Leeland

Vissza az elejére Go down
 

Angelus Delano

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
•• What You Want? :: »Characters and creation} :: Elbírálásra várók-